DLA NAS LICZY SIĘ TREŚĆ

Tłumaczenia, redakcja, copywriting, teksty na strony www

DARMOWA WYCENA

Logo

KIM JESTEŚMY?

 

Zespół todocontent tworzą doświadczeni tłumacze, redaktorzy i copywriterzy. Prywatnie jesteśmy fanami gier komputerowych, a także miłośnikami kotów (chociaż zdajemy sobie sprawę, że to koty powinny być na pierwszym miejscu). Są wśród nas także oddani kibice tenisa stołowego i skoków narciarskich, stawiający pierwsze kroki na rynkach finansowych. Niektórzy z sukcesami mierzą się z doktoratem z językoznawstwa.

Wydaje nam się, że jesteśmy dość kreatywni...

 

CO ROBIMY?

 

Na co dzień współpracujemy z klientami indywidualnymi i największymi firmami z branży:

 

SDL Poland Sp. z o.o.

Liondbrige International

GetIt Language Solutions

mLing.pl

Global Step Technology

 

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 

Naszym pierwszym zleceniem było przetłumaczenie książki z opisami magicznych sztuczek, ale na co dzień zajmujemy się też tłumaczeniami specjalistycznymi oraz lokalizacją gier i oprogramowania. Dla naszych klientów tłumaczymy i redagujemy teksty medyczne, reklamowe, techniczne, biznesowe, literackie i inne.

 

Piszemy dosłownie na każdy temat. Począwszy od charakterystyki poszczególnych rodzajów rolet, a skończywszy na opisach ofert turystycznych dla touroperatorów. Ważna jest dla nas przede wszystkim jakość. Potrzebujesz tekstów preclowych, za które planujesz zapłacić przysłowiową złotówkę za 1000 znaków? Szkoda Twojego i naszego czasu. Jeśli jednak zależy Ci na niepowtarzalnych treściach...

 

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!

 

Biuro Tłumaczeń ToDo Karolina Todorska

ul. Boenigka 21/31, 10-686 Olsztyn

NIP: 844 224 35 25
biuro@todocontent.pl

tel. 606 294 455

tel. 784 551 495

Pon.-Pt., 9:00-18:00

 

All rights reserved.